Informacje o klockach Grumi

Jakość, bezpieczeństwo, ekologia

Grumi

Najlepsze jest to, co najprostsze

W dobie zaawansowanych technologii, różnorodności i bogactwa form proponujemy powrót do najlepszych tradycji zabawkarstwa – klocków o nieskomplikowanym kształcie, naturalnej kolorystyce, wykonanych z ekologicznych materiałów.

Prosty kształt drewienka pozwala na fantazyjne pomysły i oryginalne realizacje. Bawić mogą się nim zarówno dzieci jak i dorośli.

Klocki GRUMI zapakowane są w praktyczną, ustawną, drewnianą skrzynię. W zależności od ilości klocków skrzynia występuje w rozmiarze mini i maxi. Alternatywnie proponujemy też użyteczny worek, który pozwala na szybkie i sprawne uporządkowanie zabawek po zakończonej zabawie.

Najważniejsze - bezpieczeństwo

Do produkcji klocków GRUMI wybrano drewno bukowe szczególnie odporne na rozwarstwienia i pękanie. Pozwala to maksymalnie chronić dzieci przed ryzykiem zranienia w czasie zabawy. W tym celu klocki poddawane są licznym testom jakościowym, tak aby do rąk maluchów trafił produkt bezpieczny i trwały, który z powodzeniem będzie służył kolejnym pokoleniom.

Z myślą o środowisku naturalnym

Klocki GRUMI tworzone są ze szczególną myślą o ekologii. Wykorzystywane do ich produkcji drewno pozyskiwane jest zgodnie ze standardami ekonomicznego zarządzania lasami.

GRUMI są ekologiczne. Bawiąc się tymi klockami dzieci poznają ideę ekologii i zalety naturalnych materiałów. Pochodzenie drewna, z którego wykonano klocki została potwierdzona certyfikatem 100% FSC, co oznacza, że standardy zarządzania lasami, zapewniają odpowiedzialną produkcję i konsumpcję produktów drewnianych z korzyścią dla ludzi i środowiska.

Zabawki są produkowane w Polsce.Też uważasz, że klocki Grumi to świetny wybór? Nie czekaj, kup teraz!