Opinie o klockach Grumi

Opinie dyrektorów, nauczycieli, pedagodów, rodziców i dzieci na temat klocków GRUMI.
 • GRUMI to wspaniałe klocki do zabawy i nauki w przedszkolu. Korzystają z nich zarówno dzieci młodsze jak i starsze. Są bezpieczne, ekologiczne, pięknie wykonane i niezwykle trwałe. Polecam je wszystkim nauczycielom i rodzicom przedszkolaków.

  Małgorzata Ciukaj doradca metodyczny wychowania przedszkolnego
 • W mojej placówce bawimy się z GRUMI od roku. Przy tych klockach jest zabawa, fantazja, śmiech i relaks. Sięgają po nie dzieci dwuletnie, dwunastoletnie, osiemnastoletnie i starsze :)

  Grażyna Leńczuk dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle
 • Zabawa z klockami Grumi to świetna sprawa. Mój 6- letni syn je po prostu uwielbia. Niby zwykłe mini deseczki... a tyle radości w budowaniu, tworzeniu, wymyślaniu nowych budowli a każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Najważniejsza jest radość, którą widzę na twarzy dziecka, kiedy bawi się klockami Grumi. A ja cieszę się gdy jego wyobraźnia wciąż się rozwija, że wciąż uczy się czegoś nowego, że szuka rozwiązań. Klocki te wciągają wszystkich niezależnie od wieku i płci: bawią się nim i niemowlaki (budowanie wieży i rozwalanie to ulubiona zabawa mojego drugiego półtora rocznego synka), przedszkolaki, dzieci szkolne, nastolatki a nawet dorośli (szczególnie tatusiowie). Klocki Grumi świetne sprawdzają się zarówno jako zabawka dla jednego dziecka, jak i dla wielu, można się nimi bawić w domu, w przedszkolu, w szkole, na świetlicy...Myślę że to świetny pomysł na prezent od Świętego Mikołaja, od dziadków, z okazji urodzin :) Polecam!

  Gosia z Wieliczki mama Damianka i Wiktorka
 • Mój synek uwielbia GRUMI. To jedne z najfajniejszych zabawek, jakie posiada.

  Ania mama Kamila


Też uważasz, że klocki Grumi to świetny wybór? Nie czekaj, kup teraz!