Świetna zabawa

Klocki drewniane GRUMI to zabawa, podczas której nikt się nie nudzi.

Rozwój kreatywności

GRUMI to prostota, ale z ukrytą fantazją, która wspaniale wyzwala kreatywność dzieci najmłodszych i starszych.

Nauka cierpliwości

Zabawa z GRUMI uczy cierpliwości, koncentracji, skupienia, ćwiczy motywację i wytrwałość. To dla dzieci wspaniały trening ważnych umiejętności.

Edukacja poprzez zabawę

GRUMI w przyjazny i zabawowy sposób ćwiczą dziecięcą pamięć, uwagę, spostrzegawczość i logiczne myślenie .

Najwyższa jakość

Nasze drewniane klocki wykonane są z naturalnego drewna pozyskanego z ekologicznych zasobów leśnych. Ich jakość weryfikowana jest na każdym etapie produkcji.

100% bezpieczeństwa

Do produkcji klocków GRUMI wybrano drewno szczególnie odporne na rozwarstwienia i pękanie. Klocki są produktem bezpiecznym, zgodnym z normami CE.

Naturalne Klocki Grumi

to rodzaj zabawki która nigdy się nie znudzi
Drewniane klocki, perfekcyjnie wykonane, są dostosowane do możliwości dziecka w każdym wieku

Klocki Grumi rozwijają różnorodne umiejętności dzieci

Pomysł na klocki opracowany przez pedagogów dziecięcych i praktyków edukacji
Ciekawie spędzony czas dzieci i rodziców. Któż z nas, dorosłych, nie pamięta magicznych chwil z dzieciństwa, kiedy czas zdawał się zatrzymywać a zabawa całkowicie pochłaniała?

Któż nie uwielbiał klocków z drewna – z pozoru zwyczajnych, drewnianych, ale przez to idealnie komponujących się z tysiącami pomysłów na konstrukcje czy budowle?

Czyż nie takich wspomnień i takiej zabawy chcemy dla własnych dzieci?

Zabawa to życie dziecka. W zabawach poznaje ono świat, oswaja to, co nieznane, zaspokaja swoją ciekawość i potrzebę aktywności. Zabawie dziecięcej towarzyszą emocje, buduje się osobowość, kształtuje wyobraźnia i wrażliwość.

GRUMI to zabawka mądra, wszechstronna i kreatywna. Zwyczajne, drewniane klocki, perfekcyjnie wykonane, dostosowane do możliwości dziecka w każdym wieku, pozwalają na wykorzystanie w ciekawej i absorbującej zabawie.

Z klockami GRUMI dzieci tworzą, odkrywają, rozwijają się. GRUMI to zabawa, podczas której nikt nie może się nudzić.

Zabawy mają wielki walor edukacyjny. Uczą dzieci nowych umiejętności przydatnych w przedszkolu, szkole a później w całym życiu

Drewniane klocki GRUMI stwarzają wiele niepowtarzalnych możliwości wykorzystania podczas nauki najmłodszych.

Zabawy z nimi w przyjazny sposób ćwiczą pamięć, uwagę, spostrzegawczość, koncentrację. Podczas konstruowania z GRUMI rozwijają się u najmłodszych procesy umysłowe: logiczne myślenie, klasyfikowanie, porównywanie, analizowanie, szacowanie.

Wykorzystując klocki z drewna GRUMI możemy efektywnie przygotować do nauki czytania i pisania: przeliczać z ich pomocą litery, sylaby, wyrazy i zdania. Podczas wykonywania precyzyjnych budowli dzieci będą doskonalić manualność, precyzję ruchów, cierpliwość, dokładność – przydatne przy nauce pisania.

W trakcie budowania maluchy samoistnie ćwiczą dodawanie i odejmowanie. Oceniają przestrzeń, doskonalą umiejętności konstrukcyjne, rozwijają sprawności geometryczne, które wykorzystywane będą na dalszych etapach edukacyjnych, szczególnie na lekcjach matematyki.

Podczas zabaw muzycznych można z pomocą GRUMI wizualizować rytmy, tworzyć schematy, albo zastosować je jako proste instrumenty perkusyjne.

Wspólna zabawa w grupie to dla dzieci okazja na rozwijanie umiejętności społecznych: komunikacji, współpracy, planowania, podziału zadań, negocjowania, zawierania kompromisu.

GRUMI to nie tylko swobodna zabawa, to także mimowolna nauka. Dają one możliwość wszechstronnego i harmonijnego rozwoju każdego dziecka bez względu na wiek oraz indywidualne możliwości. Pozwalają także odkrywać i rozwijać różnorodne zdolności i talenty dziecięce.

Kreatywność to tworzenie czegoś nowego, ciekawego, oryginalnego. Dzięki kreatywności jesteśmy pomysłowi, wymyślamy niebanalne rozwiązania, potrafimy sobie radzić nawet z trudnymi problemami.

Wszystkie dzieci są kreatywne. Trzeba tylko dać im szansę rozwijania swoich zdolności poprzez zabawę kreatywnymi zabawkami. Taką możliwość dają naturalne, drewniane klocki. Dziecko może wykonać z nich wszystko, co podpowie mu wyobraźnia. A ta jest nieograniczona….

Drewniane klocki GRUMI to przede wszystkim prostota, ale z ukrytą fantazją, która wspaniale wyzwala kreatywność dzieci i starszych. Skutecznie pobudzają one wyobraźnię, inspirują do własnych eksperymentów budowlanych. Maluchy na początek wykonają najprostsze budowle. Starsze pociechy z pewnością przyciągną nieograniczone możliwości architektoniczne. Dorośli z przyjemnością wyczarują niesamowite struktury.

Pokazując dziecku otaczający świat wspierasz jego ciekawość, oryginalność i myślenie. Podaruj mu klocki GRUMI - zabawkę, którą Twoje kreatywne, wyjątkowe dziecko pokocha. Pozwól, aby zrozumiało, że jest mądre i że wiele potrafi, zaś wytrwałość w realizowaniu własnych pomysłów i marzeń prowadzi do ich spełnienia i satysfakcji.

GRUMI - Drewienko z fantazją

Naturalne klocki drewniane

Czy klocki to jedynie zabawa dla dzieci? Absolutnie nie! Nasze drewniane klocki to sposób na kreatywne spędzenie czasu z całą rodziną! Dzięki nim rodzice wspólnie z dziećmi, a także rodzeństwo może puścić wodze fantazji i ułożyć co tylko chce! Potwierdzeniem są opinie naszych dotychczasowych, zadowolonych klientów, którzy jednogłośnie stwierdzają, że zabawa klockami naturalnymi GRUMI nie tylko rozwija kreatywność i uczy, ale również pozwala na radosną zabawę. Co istotne, oferując naszym klientom klocki ekologiczne GRUMI, chcemy zwrócić ich uwagę na zakup dla dziecka naturalnych zabawek, całkowicie bezpiecznych oraz przyjaznych.

GRUMI - klocki i akcesoria

Klocki GRUMI wykonujemy z naturalnego drewna, które zostało pozyskane z ekologicznych zasobów leśnych. Ich jakość jest weryfikowana na każdym etapie produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że dzieci trzymają w rękach bezpieczną, ponadczasową zabawkę. Drewno, z którego powstają naturalne, drewniane klocki GRUMI, jest odporne na rozwarstwienie oraz pękanie. GRUMI to jednak nie tylko klocki, ale również inne, edukacyjne akcesoria. Proponujemy Wam także poduszeczki oraz e-book - zabawy rozwojowe. Dzięki poduszkom poprawiającym komfort, Twoje dziecko będzie mogło spędzać jeszcze więcej czasu na rozwijającej zabawie z drewnianymi klockami GRUMI! Z kolei nasz e-book o zabawach rozwojowych przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą świadomie wspierać rozwój dziecka i bawić się z nim w sposób, który pomoże mu się rozwijać i budować lepsze rozumienie świata.

Opinie o klockach grumi

Sprawdź co o naszych klockach myślą nasi Klienci!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.