Drewniane klocki konstrukcyjne

Drewniane klocki konstrukcyjne dla dzieci – alternatywa dla zabawek elektronicznych

Współcześnie zabawki dla dzieci to gama, która jest niesamowicie barwna i szeroka, przez co wybór nie zawsze jest łatwy. Zastanawiając się nad odpowiednią zabawką dla dziecka, warto wziąć pod uwagę także aspekt naturalny. Proponowane w GRUMI klocki konstrukcyjne dla dzieci to bezpieczny wybór. Otóż dzięki nim maluchy mogą testować wyobraźnię za pomocą oryginalnie zaprojektowanych, ekologicznych klocków konstrukcyjnych. Są to zabawki drewniane wykonane z bezsękowego drewna w naturalnym kolorze. Każdy klocek jest w tym samym kształcie. Poznaj je bliżej i wybierz na prezent dla dziecka w każdym wieku!

Klocki dla dzieci konstrukcyjne, a więc pobudzające kreatywność

Ekologiczne zestawy zawierają katalogi z kreatywnymi pomysłami na budowle z klocków GRUMI, jednak to dziecko samodzielnie lub wraz z rodzicem może zadecydować o tym, jak ostatecznie będzie wyglądała jego drewniana budowla. Perfekcyjne wykonanie oraz dostosowanie do możliwości dziecka w każdym wieku za każdym razem zachęcają do angażującej zabawy. Produkowane w Polsce drewniane klocki konstrukcyjne ćwiczą pamięć, uwagę, spostrzegawczość oraz koncentrację. Wybierz wariant w kartonowym pudełku, wygodnym worku lub w pięknej drewnianej skrzyni. Produkt jest w 100% bezpieczny i zgodny z normami CE. Do produkcji wykorzystano drewno szczególnie odporne na rozwarstwianie i pękanie. Edukuj swoje dziecko i baw się jednocześnie! Nasze klocki konstrukcyjne doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale też w świetlicach, przedszkolach, zerówkach czy szkołach. Do każdego pakietu dołączamy również poduszeczki zwiększające komfort bawiącego się dziecka. Zapraszamy na grumi.pl.

Klocki konstrukcyjne rozwijające wyobraźnię

Od dawna wiadomo, że rozwojem dziecka kierują rodzice i środowisko, w jakim przebywa. Podczas pobytu w przedszkolu, czas wolny od nauki dziecko może przeznaczyć na zabawę i rozszerzanie swoich zainteresowań. W tym wieku najczęściej maluchy sięgają po klocki do układania, jednak niektóre zestawy to tylko kilka szablonów gotowych rozwiązań, które po pewnym czasie mogą się znudzić. A gdyby tak umożliwić dziecku stworzenie własnych kształtów i konstrukcji, którymi zadziwi nie tylko rówieśników, ale również rodziców i nauczycieli?

Pobudzanie kreatywności w tak młodym wieku korzystnie wpływa na rozwój umysłowy i wykształca u Twojego dziecka nieszablonowe myślenie. Właśnie dlatego firma GRUMI wyszła naprzeciw oczekiwaniom opiekunów oraz rodziców i stworzyła klocki konstrukcyjne dla dzieci, które swoim kształtem przypominają drewniane belki. Wykonane są one z najwyższej jakości drewna, które ma wysoką odporność na pękanie i nie ulega rozwarstwianiu. Ze względu na to, że jest to produkt przeznaczony dla dzieci, spełnia on wszystkie normy i zalecenia, aby był w 100% bezpieczny.

Twórz i baw się drewnianymi klockami konstrukcyjnymi marki GRUMI!

Drewniane klocki konstrukcyjne pozwalają na tworzenie budowli, figur geometrycznych i wielu innych struktur. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia dziecka i wielkość zestawu klocków. Nasz produkt sprzedajemy w pakietach, w których odpowiednio umieściliśmy 100, 250, 500 i 1000 klocków. W zależności od sposobu pakowania drewniane klocki konstrukcyjne dla dzieci dostępne są w workach ze ściągaczem lub prostych drewnianych skrzynkach. Już dziś wybierz alternatywne źródło rozrywki dla Twojego dziecka! Komputer czy tablet zejdą na dalszy plan, a czas zabawy wypełni się oryginalnymi pomysłami, które zrealizujesz z maluchem dzięki naszym klockom!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.