Informacje o klockach Grumi

Jakość, bezpieczeństwo, ekologia

Najlepsze jest to, co najprostsze

W dobie zaawansowanych technologii, różnorodności i bogactwa form proponujemy powrót do najlepszych tradycji zabawkarstwa – drewnianych klocków do układania o nieskomplikowanym kształcie, naturalnej kolorystyce, wykonanych z ekologicznych materiałów.

Prosty kształt drewienka pozwala na fantazyjne pomysły i oryginalne realizacje. Klockami do układania bawić mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Z pewnością będą one niezastąpioną podróżą w przeszłość i jednocześnie angażującym, architektonicznym wyzwaniem dla młodszych pokoleń. Jedyną przeszkodę, jaką maluchy znajdują na drodze do zabawy, jest... ich własna wyobraźnia!.

Klocki do układania dla dzieci GRUMI zapakowane są w praktyczną, ustawną, drewnianą skrzynię. W zależności od ich ilości skrzynia występuje w rozmiarze mini lub maxi. Alternatywnie proponujemy też użyteczny worek, który pozwala na szybkie i sprawne uporządkowanie zabawek po skończonej zabawie. Jaki rodzaj opakowania wybierzesz zależy tylko od Ciebie i… Twojej pociechy!Jak powstają klocki Grumi

Zapraszamy do naszej małej, rodzinnej stolarni. Chcemy Wam pokazać, jak powstają klocki GRUMI.

Nasze klocki są tworzone ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna z certyfikatem FSC.

Deseczki bukowe wymierzone i pocięte czekają na ostateczne cięcie i szlifowanie.

Każdy klocek jest cięty z osobna…

…i każdy dokładnie szlifowany, żeby był gładki, miły w dotyku i super bezpieczny dla dzieci.

Wszystkie klocki są dokładnie sprawdzane.

Do Waszych rąk trafiają tylko najlepsze.

Grumi

Najważniejsze - bezpieczeństwo

Do produkcji drewnianych klocków do układania dla dzieci GRUMI wybrano drewno szczególnie odporne na rozwarstwianie i pękanie. Pozwala to maksymalnie chronić pociechy przed ryzykiem zranienia się w czasie zabawy. W tym celu klocki poddawane są licznym testom jakościowym, tak aby do rąk maluchów trafił produkt bezpieczny i trwały, który z powodzeniem będzie służył kolejnym pokoleniom. Co ważne, nasze produkty są przyjazne Twojemu dziecku. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a także precyzją. Można również stwierdzić, że są wyjątkową i ponadczasową ozdobą pokoju Twojego dziecka! Czas spędzony przy klockach GRUMI jest nie tylko pełen radości, ale również kreatywnej zabawy, czy to z rodzicami, czy może z przyjaciółmi. Drewniane klocki do układania GRUMI to sposób na jesienne wieczory, ale też wspólną zabawę podczas wakacji.

Klocki do układania - Z myślą o środowisku naturalnym

Klocki do układania GRUMI tworzone są ze szczególną myślą o ekologii. Wykorzystywane do ich produkcji drewno pozyskiwane jest zgodnie ze standardami ekonomicznego zarządzania lasami.

GRUMI są ekologiczne. Bawiąc się tymi klockami, dzieci poznają ideę ekologii i zalety naturalnych materiałów. Doskonale wiemy, że już od najmłodszych lat można poprzez zabawę pokazać dziecku, jak ważne jest kształtowanie odpowiedzialnej postawy wobec tego, co nas otacza. Pochodzenie drewna, z którego wykonano klocki do układania GRUMI, zostało potwierdzone certyfikatem 100% FSC, co oznacza, że standardy zarządzania lasami, zapewniają odpowiedzialną produkcję i konsumpcję produktów drewnianych z korzyścią dla ludzi i środowiska. Kupując dla swojego dziecka klocki GRUMI nie tylko przyczyniasz się do ochrony naszego środowiska naturalnego, ale też uczysz pociechę już od pierwszych lat życia, jak ważna jest dbałość o miejsce, w którym żyjemy!

Zabawki są produkowane w Polsce.


Drewniane klocki do układania - Opakowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy kilka opcji opakowań na nasze klocki do układania dla dzieci GRUMI. Starannie wykonane pozwolą nie tylko zachować porządek. Precyzyjne i estetyczne opakowania sprawdzą się jako prezent. i ułatwią transport.

DREWNIANE SKRZYNIE
Charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Mogą służyć podczas zabawy jako podstawa pod budowle albo praktyczny stolik lub krzesełko. Ich zastosowanie w pokoju dziecięcym jest więc naprawdę szerokie! Gwarantują trwałość na wiele lat.

PŁÓCIENNE WORKI
Miłe w dotyku, praktyczne w użyciu, ułatwiające sprzątanie. Niezwykle użyteczne podczas podróży z dzieckiem.

ECO BOX
Ekologiczna wersja opakowania dla wszystkich, którzy cenią możliwość recyklingu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.